Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Profesyonel Çözümler

Her müşterimizi aynı zamanda bir iş ortağı olarak görüp,  ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz.

İnsan Odaklı

Bizim için her kurum, her aday ve pozisyon özeldir. İş ortaklarımıza şirketlerine katkı sağlayacak adayları yönlendirirken, adaylarımızın hayalindeki iş fırsatına kavuşmasına aracılık ediyoruz.

Uzman Bakış Açısı

Müşteri Hizmetleri, Saha Satış ve Tele Satış pozisyonlarına özel işe alım süreçlerini, bu alanda yöneticilik yapmış danışmanlarımız eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

İngilizce ve Almanca dillerinde mülakat hizmeti sunuyoruz.

Güvenilir

Çalışmalarımızı, süreçlerimizi gizlilik ve titizlik içerisinde adayın ve kurumun hassasiyetlerini gözeterek yürütüyoruz.

Yenilikçi 

Aday bulma, görüşme ve değerlendirme süreçlerinde iş ortağımıza özel aday sayfaları ile teknolojiyi işimizde hep kullanıyoruz. İnsan kaynakları dünyasındaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Dürüst

Pozisyona ve şirketlere özel mülakat teknikleri ile en uygun işi ve adayı bulmaya çalışırken,  hizmet kalitesinde ve süreçlerde dürüstlük ilkesi ile yol alırız.

PiK Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu olarak 30.12.2019 - 29.12.2022 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 23.12.2019 tarih ve 3884709 sayılı karar uyarınca 1131 nolu belge ile faaliyet göstermektedir.

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.

İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87
İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Şişli Hizmet Merkezi : 0212 291 09 25

Pentafoni İnsan Kaynakları & Danışmanlık

©2019